23.10.2022 | 9. třída | Autor: HC Spartak

Vyloučení: 7:3. Využití: 0:2. Oslabení: 1:0.

Branky: Martinů 3,Kantorová 3,Antošovský,Schwach,Klouzal,Husák

HC SPARTAK POLIČKA: POSPÍŠIL Štěpán, ANTOŠOVSKÝ Vlastimil, JELÍNEK Jan, STÝBLOVÁ Šarlota, SVOZIL Adam, POSPÍŠIL Daniel, KLOUZAL Marek, OBLOUK Matyáš, SEKÁČ Jáchym, KANTOROVÁ Andrea, SCHWACH Petr, JURÁNEK Tomáš, MARTINŮ Lukáš, POKORNÝ Matěj, HUSÁK Dominik

As.: Husák, Martinů, Kantorová, Oblouk, Stýblová

Nadstavbová skupina o umístění - 2. kolo

První utkání  na domácí půdě jsme odehráli s týmem SKHL Žďár nad Sázavou (zvaní Plamínci). V  1. třetině jsme se ujali rychlého vedení, kdy jsme do soupeřovy branky vstřelili 3 góly, soupeř se nevzdal a skóre snížil. Do kabin se odcházelo za stavu 4:2. Druhá třetina byla napínavá, protože Plamínci se nevzdali a bojovali za každou cenu, ale my jsme i tak po druhé třetině vedli o 1 gól (5:4). Ve třetí třetině jsme očekávali zvýšení tlaku soupeře, kterého možná rozhodil nešťastný vlastní gól brankaře. Naděje Plamínku začali pomalu uhasínat, kdy inkasovali dalších 5 branek. Výsledek zápasu 10:5 mluví za své.