10.10.2022 | 9. třída | Autor: Lenka Klouzalová

Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.

Podrobnosti o utkání.

HC SPARTAK POLIČKA: POSPÍŠIL Štěpán, ANTOŠOVSKÝ Vlastimil, JELÍNEK Jan, STÝBLOVÁ Šarlota, SVOZIL Adam, POSPÍŠIL Daniel, KLOUZAL Marek, BARTOŇ Ondřej, PAROLEK Jiří, SEKÁČ Jáchym, MARTINŮ Lukáš, SCHWACH Petr, POKORNÝ Matěj, PAROLEK Jaromír, KANTOROVÁ Andrea, KLODNER Filip, JURÁNEK Tomáš, OBLOUK Matyáš

Branky: Juránek, Schwach, Klodner,Oblouk

Asistence: Svozil,Juránek

K poslednímu zápasu základní skupiny v soutěži 9. tříd jsme přivítali na našem ledě hráče HC Chrudim. V druhé minutě první třetiny nás soupeř zaskočil první střelenou brankou. Naši hráči skóre obrátili a do kabin jsme odcházeli za stavu 3:2. V druhé třetině jsme náskok navýšili o další branku. Druhá třetina skončila 4:2 a ukázalo se, že to bylo konečné skóre zápasu, protože během 3 třetiny nepadl jediný gól.