15.10.2022 | 9. třída | Autor: Lenka Klouzalová

Vyloučení: 5:4. Využití: 1:2. Oslabení: 0:0.

Nadstavbová skupina o umístění - 1. kolo

HC SPARTAK POLIČKA: POSPÍŠIL Štěpán, SVOZIL Adam, STÝBLOVÁ Šarlota, ANTOŠOVSKÝ Vlastimil, POSPÍŠIL Daniel, KLOUZAL Marek, BARTOŇ Ondřej, MARTINŮ Lukáš, SEKÁČ Jáchym, SCHWACH Petr, KANTOROVÁ Andrea, KLODNER Filip, JURÁNEK Tomáš, OBLOUK Matyáš

Branky: Oblouk, Stýblová, Klouzal

Asistence: Kantorová

K prvnímu utkání skupin o umístění jsme vyrazili v počtu 13 hráčů na zimní stadion soupeře do Náchodu. Po první třetině jsme vedli 3:0. Ve 2 třetině tým Náchodu stáhl hru na 2 lajny a dostaly jsme 2 branky. Bohužel došlo i ke zranění našeho hráče, který zápas nedokončil a skončil na ošetření v nemocnici. Za výsledek zápasu může naše podcenění sil soupeře, nedostatečná bojovnost a důslednost, kdy jsme 2 branky obdržely po vhozené buly. Bojovnost našich hráčů se bohužel vrátila až před koncem zápasu. Tlak na bránu soupeře byl velký (nastřelené břevno), ale špatný výsledek zápasu jsme již neodvrátili.