5.10.2019 | Junioři | Autor: Pavel Navrátil

Třetiny: 1:2, 3:1, 1:2, 1:0
Vyloučení: 15:8. Využití: 1:2. Oslabení: 0:0.
Diváci: 60.

HC Polička: Matěj Dostál, Radim Hnát - Filip Augustin, Ondřej Nunvář, Radim Prokopec, Tomáš Kukla - Dominik Martinů, Dominik Šmíd, Jakub Cihlář, Jakub Dvořák, Jan Cihlář, Jaroslav Vondra, Michal Kyncl, Ondřej Poul, Patrik Elis, Petr Martinů, Vojtěch Šváb

První třetinu juniorka prohrála 1:2, ale na trestné minuty jasně zvítězila v poměru 24:6. V úvodu druhé části se hráči začali věnovat více hokeji a rázem to bylo 4:2, ale opět přišlo vylučování a soupeř snížil na rozmezí jediné branky 4:3. Když hned v úvodu závěrečného dějství Spartak odskočil znovu o dvě branky zdálo se, že už si svoje vedení bude kontrolovat. Jenže přišlo opět vylučování a Hlinsko snížilo. V 19. minutě vyrovnalo a šlo se na nájezdy. V těch byl nakonec Spartak štastnější a bral dva body. O pohledném utkání, se ale vůbec nedá hovořit.

Branky:Šváb,Vondra,Augustin,Nunvář,Kyncl,rozhodující nájezd Kyncl

As.:Augustin,Kukla,Cihlář Jan,Kyncl,Šmíd,Poul