SK Třebechovice pod Orebem - HC Spartak Polička 1:4

30.11.2019 | Junioři | Autor: Pavel Navrátil

SK Třebechovice pod Orebem vs. HC Polička

Třetiny: 0:1, 1:1, 0:2
Vyloučení: 2:6. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.
Diváci: 18.

Spartak odjížděl k tomuto utkání v okleštěné sestavě tzn. bez "tanečníků" a zraněných. Začátek byl z obou stran opatrný, ale později měla naše juniorka mírnější převahu, kterou přetavila v první branku. Ve druhé části se potvrdila slova písničky Dělání, protože, když dáš Cihlu k Cihle je to gól. Bratři Cihlářové předvedli nádhernou kombinaci, po které Spartak vedl 0:2. Soupeř, však stihl snížit, ale Hnát v naší brance podržel své spoluhráče, když vykryl dva sólové nájezdy. Ve třetí třetině po 10. vteřinách zaúřadovalo opět duo J+J Cihlářovi doplněni Gugisem a bylo to 1:3. Stínem utkání se stalo zranění T. Kukly, který po vražení zády na mantinel putoval do nemocnice v Hradci Králové. Ještě v nočních hodinách, však dorazil do Poličky. Přejeme Tomášovi brzké uzdravení. Tři minuty před koncem uklidnil naše řady Šmíd, který svojí brankou stanovil konečné skóre 1:4.

Branky:Cihlář Jan 2,Martinů,Šmíd

As.:Augustin 3,Cihlář Jakub,Kyncl,Šváb