SK Horácká Slavia Třebíč - HC Spartak Polička 7:6 sn

3.10.2022 | 9. třída | Autor: Pavel Navrátil

Ilustrační fotografie Ilustrační fotografie

5. kolo, neděle 2.10.2022, 12:30

7:6 sn [1:1, 2:4, 3:1 - 0:0, 1:0]
SK HS Třebíč vs. HC Polička

Třetiny: 1:1, 2:4, 3:1 - 0:0, 1:0
Vyloučení: 4:3. Využití: 1:1. Oslabení: 2:2.
Diváci: 20.


HC SPARTAK POLIČKA: POSPÍŠIL Štěpán, ANTOŠOVSKÝ Vlastimil, STÝBLOVÁ Šarlota, POSPÍŠIL Daniel, KLOUZAL Marek, JURÁNEK Tomáš, MARTINŮ Lukáš, SEKÁČ Jáchym, SCHWACH Petr, OBLOUK Matyáš, KLODNER Filip, KANTOROVÁ Andrea, SVOZIL Adam 

Branky: Martinů 2,Antošovský,Schwach,Oblouk,Kantorová

As.: Kantorová 3,Sekáč,Klodner,Martinů

K třetímu utkání tohoto týdne HC Spartak Polička vyrazil na dlouhou cestu do arény HST Třebíč. Bohužel náš tým byl oslaben o některé hráče HC Slovan Moravská Třebová a k utkání jsme nastoupili v počtu 12 hráčů. První vstřelená branka tohoto zápasu byla vstřelena bohužel do naší branky. Před odchodem do kabin byl stav vyrovnán na 1:1. Druhá třetina byla na góly bohatá. Padlo 6 gólů, z toho 4 jsme zasadili do branky soupeře. Třetí třetinu jsme zahájili za stavu 5:3 a svůj náskok jsme ještě navýšili o 1 gól. Bohužel došlo ke zranění našeho hráče, který zápas nedokončil, a Třebíč využila našich ubývajících sil a srovnala stav zápasu na 6:6. V prodloužení jsme bojovali ze všech zbývající sil, ale bohužel branku se nám nepodařilo vstřelit. O stavu utkání proto rozhodly samostatné nájezdy, kde nás soupeř porazil. Po poznámkách diváků, že náš tým nemá ani žádný hokejový stadion, a nebo kde vůbec je ta Polička, jsme si hrdě odváželi domů 1 bod.