19.10.2019 | Junioři | Autor: Pavel Navrátil

HC Polička vs. TJ Lanškroun

Třetiny: 1:0, 0:1, 2:4
Vyloučení: 3:7. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0.

HC Polička: Matěj Dostál, Radim Hnát - Filip Augustin, Matěj Hamerník, Ondřej Nunvář, Radim Prokopec, Tomáš Kukla - Adam Bělský, Dominik Martinů, Dominik Šmíd, Filip Boštík, Jakub Cihlář, Jakub Dvořák, Jaroslav Vondra, Michal Kyncl, Patrik Elis, Vojtěch Šváb

Utkání začalo ve svižném tempu a Spartak dominoval jak v bruslení tak v kombinaci. Odměnou byla branka Boštíka v 7. minutě, ale dál se skóre do konce první třetiny nezměnilo. V úvodu druhé části soupeř hru vyrovnal a v 8. minutě vyrovnal i skóre a brankový stav se opět do konce těchto dvaceti minut nezměnil. V závěrečném dějství začal Lanškroun hrát to co Spartak v první třetině a naopak. Trest přišel z hokejek Orlů v 8. a 13. minutě ( 1:3 ). V posledních dvou minutách celého utkání padly čtyři branky. V čase 18:10 min juniorka snížila ( 2:3 ), při hře bez brankáře v čase 18:55 min inkasovala ( 2:4 ). Čas 19:46 min snížení na ( 3:4 ). Se závěrečnou sirénou Lanškroun podruhé v utkání trefil odkrytou branku domácích a upravil tak na konečných ( 3:5 ).

Branky:Boštík,Kyncl,Augustin

As.:Kyncl,Augustin,Boštík,Elis,Nunvář