HC Spartak Polička - Stadion Nový Bydžov 9:3

2.2.2019 | Junioři | Autor: Pavel Navrátil

HC Polička vs. Stadion Nový Bydžov

Třetiny: 2:1, 4:2, 3:0

Diváci: 85.

HC Polička: Ondřej Hoch, Radim Hnát - Adam Prokop, Filip Augustin, Jan Cihlář, Matěj Hamerník, Ondřej Nunvář, Radim Prokopec - Dominik Martinů, Filip Boštík, Jakub Cihlář, Jaroslav Vondra, Martin Štola, Michal Kyncl, Zdeněk Šerejch

Z velkého tlaku Spartaku vytěžil po chybě soupeř, který se ve 4. minutě ujal vedení. Bylo však otázkou času, kdy to tam našim klukům spadne, protože výpady Bydžova na naši branku byly jen ojedinělé a tlak Spartaku veliký. Stalo se a účet první třetiny byl 2:1. Co se nepovedlo na začátku utkání to se povedlo juniorům v úvodu druhé části, když v páté minutě vedli 5:1. Pak přišel útlum a soupeř skorigoval skóre ale i tak to bylo po druhé třetině 6:3. V závěrečné části již k žádnému útlumu nedošlo a Spartak nakonec zvítězil 9:3.

Branky:Boštík 3,Augustin 2,Šerejch,Prokop,Kyncl,Štola

As.:Kyncl 5,Cihlář Jakub 2,Cihlář Jan,Boštík,Augustin