HC Spartak Polička - HHK Velké Meziříčí B 4:5

2.2.2020 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

HC Polička vs. HHK Velké Meziříčí

Třetiny: 1:3, 2:0, 1:2
Vyloučení: 2+OT:5. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.
Diváci: 135.

Domácí Spartak nezačal vůbec dobře. Ve 2. minutě prohrával 0:1 a v 8. min. už 0:2. Přece jen se, ale po počátečním útlumu začal dostávat do šancí jako J. Martinů, který se v 10. minutě ocitl sám před brankářem hostí, ale neproměnil. Až o 4. minuty později přihrál Kynclovi, který do odkryté branky snížil. Jenže hned po vhazování " Velmez" znovu odskočil o dva góly. Celé utkání do soupeře nejvíce kousal první útok ve složení Kyncl, Martinů J. a Štefka. Posledně jmenovaný v 5. minutě druhé třetiny snížil na 2:3 a ve 12. minutě vyrovnal. Těsně před koncem byl faulován v samostatném úniku Kyncl, ale nařízené trestné střílení neproměnil. To pak v závěru všechny hráče a fanoušky mrzelo. Na začátku posledního dějství měl Spartak několik vyloženek při přesilovce, které, ale nevyužil a tak soupeř v 6. minutě trestal a šel opět do vedení. J. Martinů byl , ale proti. V 11. minutě z pravého křídla přesně trefil protilehlý růžek branky a vyrovnal. Už už se zdálo, že celé utkání půjde do prodloužení. Jenže chyba na naší modré čáře 9. vteřin před koncem znamenala pátou branku Meziříčí a těsnou prohru Spartaku

Branky:Martinů 2,Štefka,Kyncl

As.:Kyncl,Martinů,Štěrba,Cihlář Jakub,Augustin