HC Spartak Polička - HC Spartak Velká Bíteš B 6:1

16.2.2020 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

HC Polička vs. HC Sp Velká Bíteš

Třetiny: 2:0, 3:1, 1:0
Vyloučení: 10:10. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0.
Diváci: 145.

Spartak nastupoval k tomuto utkání s " povinností " nad posledním celkem tabulky zvítězit. Od začátku byl jasně lepším celkem a hned ve 36. vteřině se ujal vedení. O 2. minuty později to bylo již 2:0, když obě branky vsítil J. Martinů. Více se, ale v této části střelecky neprosadil. Soupeř v úvodu druhé dvacetiminutovky snížil, ale Spartak odpověděl ve 4. minutě třetí brankou a konečný účet po 40. minutách byl nakonec 5:1. Ve třetí třetině J. Martinů šestou brankou dovršil hattrick a to bylo z hokeje vše. Začalo přibývat šarvátek, osobních soubojů a trestná lavice nestačila vychladnout. Co se trestů týče bylo utkání nerozhodné v poměru 10:10. Tímto vítězstvím si domácí Spartak Polička zajistil účast v play-off.

Branky:Martinů 3,Tobiáš,Lidmila,Kyncl

As.:Kyncl 3,Štěrba 3,Boštík,Martinů