HC Spartak Polička - HC Litomyšl 7:2

5.11.2022 | 9. třída | Autor: Pavel Navrátil

Ilustrační fotografie Ilustrační fotografie

6. kolo, sobota 5.11.2022, 11:30

7:2 [1:1, 4:1, 2:0]
HC Polička vs. HC Litomyšl

Třetiny: 1:1, 4:1, 2:0
Vyloučení: 2:4. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0.
Diváci: 55.


Nadstavbová skupina o umístění - 6. kolo

HC SPARTAK POLIČKA: POSPÍŠIL Štěpán, ANTOŠOVSKÝ Vlastimil, STÝBLOVÁ Šarlota, SVOZIL Adam, KLOUZAL Marek, KLODNER Filip, PAROLEK Jaromír, OBLOUK Matyáš, PAROLEK Jiří, KANTOROVÁ Andrea, SEKÁČ Jáchym, JURÁNEK Tomáš, MARTINŮ Lukáš, SCHWACH Petr, POKORNÝ Matěj 

Branky: Kantorová 2, Parolek Jiří, Klouzal, Stýblová, Oblouk, Martinů

As.: Martinů 2, Stýblová, Parolek Jiří, Kantorová, Parolek Jaromír, Pokorný, Svozil

K sobotnímu utkání naši hráči nastoupili po krátkém odpočinku, kdy páteční zápas odehráli ve večerních hodinách v Třebechovicích. V první třetině teprve naši hráči nabírali síly a postupně se probouzeli (1:1). Druhá a třetí třetina přála našim střelcům a zápas skončil 7:2.