HC Slovan Moravská Třebová "B" : HC Spartak Polička 6:2 (2:0, 0:1,4:1 )

11.3.2019 | A-TÝM | Autor: Miloš Grubhoffer

Ilustrační fotografie Ilustrační fotografie

Rozhodující finálový duel tak jako v předešlých zápasech nezačal pro Spartak dobře a po první třetině prohrával 2:0. Ve druhé části se pak také opakovala skoro tradice , když Lidmila ve 34. minutě snížil na 2:1 a každý doufal, že nastartoval obrat. Jenže nestalo se. V závěrečném dějství Třebová odskočila až na 4:1 Za tohoto stavu ještě Ondra Poul snížil (4:2 ), ale na obrat zbývalo už jen velice málo času. Proto přišlo odvolání gólmana, které ovšem využil dvakrát soupeř a zaslouženě zvítězil 6:2. Moravská Třebová "B" se tak stala vítězem meziokresního přeboru a Spartak Polička bere stříbro. Závěrem chceme poděkovat všem fanouškům, kteří naše hráče v hojném počtu podporovali nejen doma, ale i na hřištích soupeřů.

Branky: Lidmila, Poul