HC Dynamo Pardubice - HC Berani Zlín

23.2.2020 | HC Spartak Polička | Autor: Pavel Navrátil

Ilustrační fotografie Ilustrační fotografie

Převzato z webu HC Dynama Pardubice

Destrukce Beranů! Junioři zničili Zlín deseti brankami

Polička – Pardubičtí junioři v šestém kole DHL Superpoháru zničili Zlín na ledě v Poličce 10:3 a připsali si další důležité body. Po pěti zápasech mají na svém kontě dvanáct bodů stejně jako brněnská Kometa, se kterou společně vévodí skupině D.


Dynamo Pardubice - Berani Zlín 10:3         5:0, 3:1, 2:2

Branky a nahrávky: 3. Herčík (Tobiáš, Rouha), 4. Costa (Kaštánek, Rouha), 9. Rohlík (Blažej), 13. Kaštánek (Rohlík), 16. Herčík (Bucek, Oliva), 29. Kostka (Bucek, Oliva), 30. Jelínek (Rohlík), 32. Herčík (Oliva, Bucek), 51. Rouha (Šír), 52. Bucek (Kostka, Kubíček) – 22. Kozubík, 48. Bednařík (Luža, Kozubík), 53. Frömel (Pavlas, Kozubík). Rozhodčí: Úlehla – Lučan, Špringl. Vyloučení: 5:4. Využití: 2:0. Diváci: 495. Střely na branku: 46:37. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 8:1, 8:2, 10:2, 10:3.

Dynamo Pardubice: Nečas – Oliva, Kubíček, Blažej, Jelínek, Secký, Kaštánek – Hledík, Hebek, Rouha, Rozlínek, Tobiáš, Costa, Kostka, Herčík, Rohlík, Pavlík, Šír, Bucek

Berani Zlín: Kořének (32. Šarman) – Riedl, Holík, Hamrlík, Jaroněk, Bednařík, Mikulík, Pavlas – Handl, Sebera, Lekeš, Kozubík, Luža, Hrazdira, Dobiáš, Frömel, Chludil

KOMENTÁŘ

Pardubice do zápasu vstoupily ve velkém tempu a od začátku svého soupeře přehrávaly. Ve třetí minutě se prosadil Herčík. Ten zároveň orámoval třetinu i gólem už na 5:0 v minutě šestnácté. Mezi obě jeho trefy vměstnali své góly ještě Kale Costa, Ondřej Rohlík a Vít Kaštánek. První třetina pro Zlín dopadla hrozivě. Pardubice vystřelily sedmnáctkrát, zatímco Zlín vyslal na Nečase pouze osm pokusů.Po chybě obrany na začátku druhé periody přišla korekce výsledku na 1:5. David Kozubík dostal přihrávku od Karla Holíka a snížil. Do konce třetiny se už ale prosazovali pouze domácí. Dvakrát se prosadil Martin Kostka, který využil dvě přesilové hry, a jednou Tomáš Jelínek. Střely ve druhé třetině byly vyrovnanější. Osmnáct pokusů vyslali domácí. Hosté prověřili Nečase třináctkrát.Zlínský Kozubík byl u další korekce výsledku. Na 8:2 snižoval po jeho přihrávce Kryštof Bednařík. Tři minuty na to se prosadil pardubický Michal Rouha a na nepopulární desítku zaokrouhlil Jiří Bucek. Konečnou podobu výsledku dal Šimon Frömel. Stav utkání po poslední siréně se zastavil na 10:3. Zároveň byla poslední část utkání jediná, ve které Zlín dokázal Dynamo přestřílet 11:16. Junioři si tak ještě více zpříjemnili krásnou, slunečnou únorovou sobotu.


FOTOGALERIE

23.2.2020 | Autor: Miloš Grubhoffer | 7 fotografií