HC Chrudim - HC Spartak Polička 4:5

29.10.2022 | 9. třída | Autor: Pavel Navrátil

Ilustrační fotografie Ilustrační fotografie

3. kolo, pátek 28.10.2022, 17:00

4:5 [0:3, 1:0, 3:2]
HC Chrudim vs. HC Polička

Třetiny: 0:3, 1:0, 3:2
Vyloučení: 1:5. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0.


Nadstavbová skupina o umístění - 3. kolo

HC SPARTAK POLIČKA: POSPÍŠIL Štěpán, ANTOŠOVSKÝ Vlastimil, STÝBLOVÁ Šarlota, SVOZIL Adam, KLOUZAL Marek, PAROLEK Jiří, OBLOUK Matyáš, SEKÁČ Jáchym, KANTOROVÁ Andrea, PAROLEK Jaromír, JURÁNEK Tomáš, MARTINŮ Lukáš, SCHWACH Petr, POKORNÝ Matěj 

Branky: Oblouk 2,Parolek Jaromír,Parolek Jiří,Schwach

As.: Parolek Jaromír 3,Parolek Jiří,Antošovský

Třetí zápas jsme odehráli na zimním stadionu v Chrudimi. Po první třetině jsme ,,klasicky vedli“ 0:3. V druhé třetině soupeř snížil skóre na 1:3. Trenér Chrudimi změnil taktiku hry a na led posílal pouze 2. lajny a než se naši hráči s touto změnou vyrovnali tak byl výsledek 4:3. Naštěstí naši trenéři zvolili stejnou taktiku a nakonec jsme zvítězili 4:5. Naši hráči po cestě zpět  pronesli, že měli vše pod kontrolou a bylo to zpestření pro fanoušky, kteří se rozhodli trávit sváteční den na zimním stadiónu.