Finále: utkání č.1 HC Slovan M. Třebová : HC Spartak Polička 5:4 PP

4.3.2019 | A-TÝM | Autor: Miloš Grubhoffer

Ilustrační fotografie Ilustrační fotografie

První finálové střetnutí začalo netradičně v 11:30 h a pro Spartak nezačalo dobře. V úvodní třetině prohrával 2:0 a po druhé to bylo ještě horší. To už byl stav 4:1. Jenže Štěrba svým druhým gólem nastartoval obrat a během dvou minut na začátku 3. třetiny bylo vyrovnáno. Tento stav vydržel až do konce a šlo se do prodloužení. Hokejové štěstí se přiklonilo k domácím, když střelou z "mrtvého" úhlu skončil puk na přilbě našeho golmana a následně mu zapadl do branky. Znovu musíme poděkovat juniorům, kteří doplňují "A" mužstvo. V pátek odehráli utkání ve Dvoře Králové nad Labem ze kterého se vrátili ve 24:00 hod. Druhý den sehráli tento finálový zápas a hned z Moravské Třebové odjížděli na utkání ve své kategorii do Náchoda. Jmenovitě Augustin Filip, Nunvář Ondřej, Poul Ondřej, Prokop Adam, Boštík Filip, Štola Martin, Cihlář Jakub, Kyncl Michal, Šerejch Zdeněk

Branky: Štěrba 2, Martinů J. 2