HC Litomyšl "B" - HC Spartak Polička 3:3

sobota 25.2.2023, 16:00

3:3 [2:0, 0:1, 1:2]
HC Litomyšl "B" vs. HC Polička

Třetiny: 2:0, 0:1, 1:2

I druhé semifinálové utkání skončilo po 60 minutách remízou 3:3.V následném prodloužení uspěli domácí a postoupili do finále.

Béčko hrálo druhé semifinálové utkání v Litomyšli, které se vyvíjelo skoro jako přes kopírák, kdy hrála Litomyšl v Poličce. Spartak prohrával 2:0, ale utkání otočil na 2:3. Jenže 4. minuty před závěrečnou sirénou soupeř vyrovnal a zápas skončil tak jako v Poličce remízou 3:3 a muselo se do prodloužení. V tom měli naši hráči smůlu hned 2x. Nejdříve nastřelili tyčku, která ještě stihla líznout břevno a vzápětí odražený puk narazil do brusle našeho bránícího hráče, který zapadl do branky a Litomyšl se tak mohla radovat z postupu do finále.  Naše „ B“  sehraje v neděli 4.3.2023 doma s Chocní „ B“  první zápas o 3 místo.