HC Spartak Polička - HC Dvůr Králové nad Labem 8:4

Vyloučení: 6:6. Využití: 1:2. Oslabení: 3:0.
Diváci: 130.

Branky: Střecha 3, Tobiáš 2, Havlík, Šerejch, Martinů

As.: Boštík, Střecha, Martinů, Kunstmüller

Úkol pro tento zápas zněl jasně, zvítězit a odpoutat se bodově od našeho soupeře. Utkání pro Spartak začalo dobře. V 7.minutě v přesilové hře otevřel skóre Havlík,ale za chvilku bylo vyrovnáno. Do konce první třetiny se pak střelecky prosadili ještě Šerejch a Střecha. Hosté v 18.minutě snížili na rozdíl jedné branky a v 52 vteřině druhé části vyrovnali. Ve 24.minutě přidal čtvrtou branku Martinů, ve 29. pátou Tobiáš. Ve 32.minutě hosté bleskově využili přesilovku při vyloučení Prokopce. V závěru třetiny se v oslabení prosadil Střecha. Prostřední část tak vyhrál Spartak stejně jako tu první 3:2. V závěrečné dvacetiminutovce naše konto navýšili ještě Tobiáš a Střecha,který dovršil hattrick. Za zmínku stojí, že jsme tři branky vstřelili v oslabení - jednu Tobiáš a dvě Střecha.