Vyloučení: 3:7. Využití: 1:0. Oslabení: 0:1.
Diváci: 151.

Branky: Tobiáš, Štola

As.: Martinů, Prokopec, Zobač

První třetinu předvedl Spartak doposud asi nejlepší hokej na domácím hřišti. Sice hned v úvodu prohrával, ale nebyl horším týmem. Čtvrtý tým tabulky dostával pod tlak, který v 19.minutě vyústil ve vyrovnávací branku. Začátek druhé části patřil opět Nové Pace, která v 6.minutě skórovala, ale to co našemu týmu jindy chybělo, tak tentokráte ne. Opravdu bojoval, dobře bruslil, měl nasazení, ale vyrovnat se do konce třetiny nepodařilo. V závěrečné části už našim hráčům přece jen sil ubývalo a soupeř v polovině třetiny vsítil 2 branky. V 58.minutě ještě Štola snížil na 2:4, to už ale přibývalo šarvátek a vyloučení ze strany soupeře.V poslední minutě vstřelila Nová Paka pátou branku. I přes prohru zasloužil celý tým pochvalu za předvedenou hru. Zhruba v polovině utkání odstoupil Láďa Havlík, který do té doby útočníkům soupeře nedával centimetr prostoru. Bohužel po ráně do hlavy  nakonec přes noc skončil v nemocnici s otřesem mozku.