HC Spartak Velká Bíteš B - HC Spartak Polička 6:10

15.12.2019 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

HC Sp Velká Bíteš vs. HC Polička

Třetiny: 2:2, 3:5, 1:3
Vyloučení: 7:3. Využití: 0:2. Oslabení: 0:0.
Diváci: 20.

Poslední celek tabulky nedal našemu "A" týmu nic zadarmo. S odhodláním zvítězit začala Polička aktivněji a brzo vedla 0:2. Jenže to byla " ukolébavka " pro naše hráče s pocitem, že to půjde samo a ono nešlo. Bíteš v krátkém čase vyrovnala a na začátku druhé třetiny šla do vedení. Zde přišel asi zlomový moment utkání, když Kyncl hned po vhazování vyrovnal a Spartak následně znovu odskočil o 2. branky ( 3:5 ). Jenže domácí Spartak nesložil zbraně a znovu srovnal skóre. Pak už, ale až do závěrečného hvizdu dominovala Polička. Do konce druhé třetiny stihla upravit nerozhodný stav na 5:7 a ve 4. minutě posledního dějství to bylo již 5:8. V našich řadách zavládl klid a žádné drama se již nekonalo. Soupeř za stavu 5:10 ještě upravil skóre šestou brankou, když chvilku předtím za stavu 5:9 vykryl Dostál v naší brance trestné střílení.

Branky:Martinů 3,Boštík 3,Kyncl 3,Hnát

As.:Nunvář 4,Augustin 4,Kyncl 4,Tobiáš 3,Martinů