Vyloučení: 9:4. Využití: 0:0. Oslabení: 0:1.
Diváci: 172.

Branky: Havlík, Vondra, Slezák

As.: Havlík 2, Střecha, Boštík

Sestava: Nedvěd - Máša, Nunvář, Havlík, Beran, Kutlvašr, Prokopec, Kunstmüller, Krajíček, Slezák, Poul, Střecha, Boštík, Vondra, Šerejch

Všem soupeřům, tak jako Lanškrounu nechybí bojovnost, důraz, zakončení a hlavně rychlost. To našim hráčům bohužel ano. Nedůraz před naší i soupeřovou brankou,přesná přihrávka a hlavně rychlost, o nevyužívání sólových nájezdů a vyložených šancí už ani není potřeba psát. Na úvodní branku soupeře ze 2.minuty odpověděl Havlík. V 17.minutě Lanškroun zvýšil na 1:2, za 24 vteřin bylo vyrovnáno po střele Vondry.  Ve druhé třetině vstřelil soupeř 2 branky a dostal se do vedení 2:4. Ve 44.minutě nejprve hosté zvýšili na 2:5 a po 51 vteřinách snížil Slezák na konečných 3:5.