HC Spartak Polička - Stadion Nový Bydžov 4:5

Vyloučení: 6:5. Využití: 1:2. Oslabení: 1:0.
Diváci: 142.

Branky: Elis, Střecha, Šerejch, Tobiáš

As.: Kunstmüller, Havlík, Boštík

Sestava: Nedvěd - Nunvář, Máša, Havlík, Beran, Kutlvašr, Prokopec, Elis, Kunstmüller, Šváb, Malenovský, Střecha, Tobiáš, Boštík, Vondra, Šerejch

Soupeř z Nového Bydžova byl sice lepší, ale Spartak si dokázal vytvořit šance. Začalo to nastřelenou tyčkou a následně pak puk přejel po brankového čáře, ale nikdo ho nedokázal doklepnout do prázdné branky. Soupeř se pak v  16 minutě ujal vedení. Elis na začátku druhé části vyrovnal, ale za 13 vteřin to bylo opět o gól 1:2. Střecha o něco později opět vyrovnal, ale dobře bruslící Bydžov do konce třetiny zvýšil na 2:4. Když na začátku závěrečného dějství padla pátá branka zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže Spartak ve 47. a 49.minutě snížil na 4:5. Bohužel ani závěrečná hra šest na čtyři při vyloučení hráče Bydžova a odvolání našeho gólmana nepřinesla vyrovnání. Stínem utkání byl 7 minut před koncem brutální faul na Ondru Nunváře, který putoval do nemocnice s podezřením na zlomený kotník.