HC Spartak Polička - SK Třebechovice 8:3

Vyloučení: 4:3. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0.
Diváci: 125.

Branky: Martinů 2, Kunstmüller, Střecha, Šerejch, Malenovský, Vondra, Prokopec

As.: Kunstmüller 3, Střecha 2, Martinů, Šerejch, Elis, Boštík, Šváb, Vondra, Malenovský

Sestava: Sláma - Nunvář, Máša, Lidmila, Kutlvašr, Beran, Kunstmüller, Prokopec, Střecha, Martinů, Šerejch, Elis, Boštík, Šváb, Vondra, Malenovský

Béčko už v sobotu nastartovalo vítězný víkend výhrou nad Rebelsem 6:2 a "A" mužstvo v něm pokračovalo v neděli. Již na začátku je třeba podotknout, že soupeř byl dvě třetiny lepším týmem a první třetinu vyhrál 0:1. Na začátku druhého dějství vyrovnal Martinů. O minutu později šel soupeř opět do vedení. Brankami ve 32. a 35.minutě Spartak skóre otočil. Z vedení jsme se neradovali dlouho, za necelou minutu hosté vyrovnali. V 54.vteřině třetí třetiny svou druhou brankou v utkání Martinů nastartoval vítězné tažení. Ve 45.minutě se z kruhu trefil Šerejch, šestou branku přidal v přesilovce Malenovský. V 57.minutě se gólově prosadil Vondra a 16 vteřin před koncem upravil  konečné skóre na 8:3 Prokopec. Naše mužstvo celé utkání držel výborným výkonem brankář Sláma, který chytil i nemožné.