HC Spartak Polička - HC Spartak Velká Bíteš B 6:2

27.10.2019 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

Třetiny: 1:0, 4:1, 1:1
Vyloučení: 9:15. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0.
Diváci: 155.

HC Polička: Lukáš Kvapil, Matěj Dostál - Denis Hnát, Filip Augustin, Jaroslav Štěrba, Jindřich Bouška, Lukáš Hejtmánek, Ondřej Nunvář, Štěpán Švanda - Filip Boštík, Jakub Cihlář, Jaroslav Holec, Matěj Štefka, Michal Zoulík, Michal Kyncl, Michal Lidmila, Ondřej Vařejčko

Dobře chytající golman Bíteše pustil za svá záda v první třetině pouze jeden puk. Vše nejpodstatnější se odehrálo v polovině utkání. Po sólovém úniku v 8. minutě mohla Bíteš vyrovnat. Nepovedlo se a naopak z protiútoku inkasovala. Od 9. minuty se skóre měnilo hned čtyřikrát. Nejdříve soupeř snížil na 2:1, ale hned v další minutě dvakrát inkasoval a v 16. minutě druhé části to bylo už 5:1 a vlastně bylo po zápase. V závěrečném dějství pak padla na každé straně jen jedna branka. Nejdříve skóroval domácí Spartak. Šestý gól byl následně okořeněn pěstní bitkou, kde nebyl znám vítěz, ale lavice "hanby" v podobě 2. minut čekala na oba bijce. Velká Bíteš pak 6. minut před koncem svoji druhou brankou stanovila konečné skóre 6:2

Branky domácí: Cihlář Jakub 2,Vařejčko 2,Holec,Lidmila

Asistence domácí: Augustin,Vondra,Holec,Hnát,Nunvář,Štefka M.

Branky hosté:  Škoda J., Komínek D.

Asistence hosté: Zelinka P., Poledna M.