Vyloučení: 6:6. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1.
Diváci: 142.

Branky: Kunstmüller, Střecha

As.: Střecha, Nunvář, Martinů, Kunstmüller

Sestava : Havlík F. - Máša, Nunvář, Havlík L., Beran, Prokopec, Elis, Kunstmüller, Martinů, Střecha, Slezák, Malenovský, Tobiáš, Boštík, Vondra, Šerejch

S loňským vítězem KL mužů hrál Spartak vyrovnanou partii. Pěkný hokej v první třetině branku nepřinesl. Až ve druhé části se nejdříve v 5.minutě trefil Kunstmüller a za dalších 5 minut Střecha. V poslední minutě pak Stoklasa nevyužil možnost snížit, když neproměnil trestné střílení. V polovině třetí třetiny už, ale Voříšek snížil a bohužel v naší přesilové hře přišlo o minutu později vyrovnání. Do konce základní hrací doby již branka nepadla. V následném prodloužení byl šťastnější soupeř, když v čase 63:21 Voříšek zajistil Litomyšli bod navíc. Z obou stran to bylo velice pěkné utkání a naše hráče podpořil velice dobře chytající mladíček Havlík.