Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0.
Diváci: 108.

Branky: Krajíček, Havlík, Střecha

As.: Havlík 2, Krajíček, Kunstmüller

Sestava: Sláma - Máša, Havlík, Beran, Kutlvašr, Prokopec, Elis, Poul, Kunstmüller, Krajíček, Slezák, Malenovský, Střecha, Boštík, Vondra, Šerejch

Zhruba prvních 5 minut bylo utkání vyrovnané, ale postupem času dobře bruslící soupeř začínal přidávat na tempu a naše hráče hlavně ve své třetině nepustil vůbec k ničemu. V polovině zápasu Chrudim vedla 0:4 , v poslední minutě druhé třetiny snížil po Havlíkově přihrávce Krajíček. Hned v úvodu třetí třetiny si role vyměnili a bylo to z našeho pohledu 2:4. V 57.minutě ještě Střecha snížil na rozdíl jedné branky,vyrovnat už se nám nepodařilo. 11 vteřin před závěrečnou sirénou byl velice nečistě faulován Páťa Elis (naražen hlavou na mantinel),který následně putoval do nemocnice. Dobrou zprávou je, že má "jen" obraženou krční páteř a naraženou čelist. Přejeme brzké uzdravení.