12.1.2022 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.
Diváci: 105.

Branky: Kunstmüller, Nečas, Kyncl, Tobiáš

As.: Malenovský, Tobiáš, Elis, Zobač, Nečas, Boštík

K tomuto utkání odjíždělo "A" mužstvo bez sedmi hráčů základní sestavy ( zranění, pracovní povinnosti ). Mezi těmito hráči byli všichni obránci. Sestava byla tedy doplněna hráči z "B" mužstva. První třetina byla vyrovnaná a skončila smírně 1:1. Stejně tak dopadla i prostřední část, kde byl Spartak lepším mužstvem, ale je to stále stejná písnička - neproměňování šancí. V poslední dvacetiminutovce se v 50. minutě Spartak ujal vedení, ale domácí po velkém tlaku, kdy naše barvy několikrát podržel brankář Dostál  vyrovnali.  V prodloužení pak bylo šťastnější mužstvo Hlinska, které 5 brankou strhlo vítězství na svoji stranu a připsalo si bod navíc. Všichni naši hráči, ale zaslouží pochvalu za předvedený výkon.