Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.
Diváci: 134.

Branky: Boštík,Malenovský,Plachý,Poul

As.: Prokopec 2,Kunstmüller,Poul,Krajíček,Vondra

Hlinsko se ve čtvrté minutě ujalo vedení, ale hned po vhazování bylo vyrovnáno. Soupeř šel na konci první části opět do vedení a v polovině utkání odskočil již na 1:3. Jenže během necelých dvou minut bylo opět vyrovnáno. Spartak při bojovném výkonu stále tahal za kratší konec. Ve 44.minutě vstřelili hosté čtvrtou branku.Ondra Poul dvanáct minut před závěrečnou sirénou opět vyrovnal. Remíza vydržela až do konce třetí třetiny, ale v prodloužení bylo šťastnější Hlinsko a strhlo vítězství na svoji stranu. Před začátkem tohoto utkání proběhla gratulace panu Karlu Navrátilovi k jeho 80. narozeninám. Karel dlouhá léta na zimním stadionu obsluhoval při mistrovských utkáních udírnu. K jeho významnému jubileu mu ještě jednou přejeme touto cestou hodně štěstí, zdraví a životní pohody do dalších let.