HC Kohouti Česká Třebová - HC Spartak Polička 5:3

12.10.2022 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

Vyloučení: 6:4. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0.
Diváci: 275.

Branky:Krajíček 2,Tobiáš

As.:Zobač 2,Plachý,Jindra

Na led lídra tabulky odjíždělo naše mužstvo s respektem, ale i s odhodláním uhrát co nejlepší výsledek. Zkušený soupeř se ve 4. minutě ujal vedení, ale za 14. vteřin Tobiáš vyrovnal a k překvapení hlavně domácích hráčů poslal Krajíček v 10. minutě Spartak do vedení. Třebová, však stihla do konce první třetiny skóre otočit na 3:2. Zhruba v polovině utkání svou druhou trefou Krajíček vyrovnal, jenže za 1,5 minuty domácí opět vedli 4:3. V závěrečné části 6. minut před koncem pak domácí pečetili pátou trefou svoje vítězství. Nutno podotknout, že Spartak nebyl horším týmem. V zápase se podařil našim hráčům 3 x sólový únik, ale bez úspěchu a v některých fázích utkání si vytvořil velký tlak. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za bojovný výkon. V brance Spartaku se poprvé objevil extraligový juniorský brankář Borovička, který svým výkonem spoluhráče podpořil.