HC Spartak Polička - Stadion Nový Bydžov 4:7

9.2.2022 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

Vyloučení: 8:8. Využití: 0:2.
Diváci: 142.

Branky: Nečas, Pazourek, Krajíček, Malenovský

As.:Čermák, Malenovský, Kunstmüller, Tobiáš O.

Spartaku se vůbec nepovedla první třetina, kterou prohrál 0:4. Jenže nástup do druhé části byl úplně o něčem jiném. Hned v úvodu během jedné minuty snížil na 2:4 a měl veliký tlak, kdy soupeř vyrážel do protiútoku jen sporadicky. Ve 37. minutě kdy se hra vyrovnala N. Bydžov zvýšil na 2:5, ale Krajíček těsně před koncem skóroval potřetí a do kabin se odcházelo za stavu 3:5. Deset minut před závěrečnou sirénou Bydžov zvýšil na 3:6, ale o 3. minuty později to bylo znovu o 2 branky, když Malenovský snížil na 4:6. V závěru pak domácí tým nabídl Bydžovu přesilovou hru, kterou zkušený soupeř využil a upravil tak na konečných 4:7. Kromě první třetiny, byl Spartak vyrovnaným soupeřem v tomto utkání, ale do čtvrtfinále postoupil tým Nového Bydžova.