4.1.2020 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

HC Polička vs. SK Telč

Třetiny: 0:3, 1:5, 1:0
Vyloučení: 8:8. Využití: 1:4. Oslabení: 0:0.
Diváci: 208.

V tomto duelu hostil v tabulce první domácí Spartak druhý tým SK Telč, ale na ledě to vypadalo, jako když se sešla mužstva z obrácených stran tabulky. Domácí hráči byli ve všem horší naopak soupeř dominoval v aktivitě a po první třetině vedl 0:3. Všichni očekávali, že se ve druhé části Spartak zvedne a bude hrát vyrovnanou partii. Nic takového se nestalo, naopak Telč v 5. minutě zvýšila na 0:4. Minutu nato mohl Kyncl snížit z trestného střílení, ale neproměnil. A tak trápení pokračovalo po další zbytek třetiny. V 17. minutě přece jen D. Hejtmánek poprvé překonal brankáře hostí, ale to už byl stav 1:7 a Telč ještě v téže minutě zvýšila na 1:8. Třetí třetina se už jen dohrávala a necelé 2. minuty před koncem Kyncl upravil na konečných 2:8. Je velká škoda, že Spartak na domácím ledě nezopakoval svůj výkon jako v Telči, kde po velice dobrém výkonu zvítězil.

Branky:Hejtmánek D.,Kyncl

As.:Boštík,Cihlář Jakub,Štefka M.