HC Spartak Choceň - HC Spartak Polička 2:5

28.11.2021 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

Vyloučení: 7:7. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0.
Diváci: 212.

I ve druhém souboji dvou SPARTAKŮ byl úspěšnější ten Poličský.

Branky: Martinů 3, Malenovský, Boštík

As.: Malenovský 2, Macek 2,Pazourek

Naši hráči odjížděli k tomuto utkání s vědomím, že domácí tým bude chtít oplatit prohru 5:2 z Poličky. Bylo zapomenuto utkání s Českou Třebovou a už při cestě do Chocně se hráči začali hecovat v čele s trenérem Vojtou Šírem. Znovu se týmový duch našeho mužstva přenesl z kabiny na ledovou plochu a ve 12 minutě to bylo 0:3. Domácím se podařilo těsně před koncem první třetiny během pár vteřin snížit na 2:3. Naše kluky to však nezlomilo a o přestávce kabina žila bojovnou náladou s tím, že musí toto utkání vyhrát. V polovině druhé třetiny přivedl do extáze jak naše hráče tak fanoušky Jarda Martinů, který zvýšil na 2:4. Svůj čistý hattrick dovršil Jarda ve 2. minutě závěrečné části ( 2:5 ). Nápor domácích se nekonal a Spartak zaslouženě dokráčel k vítězství. Toto utkání bylo poslední v základní části, které si naši hráči náležitě vychutnali a celý kolektiv zasloužil velikou pochvalu. Kluci opravdu dřeli a na ledě nechali kus hokejového srdce. Hráči i celý realizační tým děkují všem našim fanouškům, kteří dorazili do Chocně za jejich podporu.