6.3.2022 | A-TÝM | Autor: Miloš Grubhoffer

3:5 [0:2, 2:0, 1:3]
HC Náchod vs. HC Polička

Třetiny: 0:2, 2:0, 1:3
Vyloučení: 13:13. Využití: 1:3. Oslabení: 0:0.

Hokejisté SPARTAKU POLIČKA zvítězili ve třetím semifinálovém utkání na ledě Náchoda (5:3) a postupují do finále poháru Vladimíra Martince.

Branky: Macek 2, Krajíček, Martinů, Pazourek

As.: Elis 3, Martinů, Nečas

Trenér Vojta Šír poskládal vítěznou sestavu a ve třetím rozhodujícím semifinálovém utkání z Náchoda dovezl postup do finále o POHÁR VLADIMÍRA MARTINCE.. Spartak po první třetině vedl 0:2, ale soupeř přesně v polovině utkání během jedné minuty vyrovnal. V 6. minutě poslední třetiny Pazourek třetí brankou nastartoval do vítězného finiše jak všechny své spoluhráče tak i početnou skupinu fanoušků, kterým tímto děkujeme že vážili tak dlouhou cestu k tomuto utkání. Ve 49. minutě poslal rozhodčí po faulech našeho soupeře do třech. Spartak přesilovku náležitě využil, když se nejdříve trefil Macek a o chvilku později ten samý hráč vsítil 5 branku. Na obě mu přihrával P. Elis, který v tomto utkání dovršil jako asistent branek hattricku. Před koncem pak Náchod upravil na konečných 3:5. Nutno podotknout, že naši hráči v čele s Vojtou Šírem se hecovali jak v celém utkání tak už při cestě za soupeřem. A cestu zpět do Poličky si náležitě vychutnali.