13.3.2022 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

Vyloučení: 9:5. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.
Diváci: 98.

První utkání finálové série o pohár Vladimíra Martince ovládla Jaroměř

Branka: Kyncl

As.: Beran, Boštík

První finálový duel, ke kterému odjížděl Spartak bez 4 hráčů základní sestavy začal z naší strany trošku zakřiknutě. Soupeř byl lepší a v 8. min se ujal vedení, když pak 24 sekund před první sirénou zvýšil na 2:0. S nástupem do druhé části spadla z našich hráčů nervozita a bylo to znát. Kyncl ve 3. minutě snížil na 2:1 a Spartak byl herně lepší. Bohužel nevyužil 4 přesilovky a to byl možná klíčový moment celého utkání. V posledním dějství Jaroměř v úvodu zvýšila na 3:1. Naši hráči nic nezabalili a nedala se jim upřít bojovnost. Soupeř, však nepřipustil žádné drama a do 60. minuty upravil konečné skóre na 5:1. Musíme přiznat, že soupeř byl v tomto utkání lepší, ale naši kluci  zasloužili pochvalu za bojovnost. V domácí odvetě ve středu 16.3.2022 se budeme snažit, abychom vítězstvím vrátili celou sérii a rozhodující utkání zpět do Jaroměře.

stav série: HC SPARTAK POLIČKA : HC JAROMĚŘ 0:1