Vyloučení: 11:9. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0.

Z vítězství o pohár V. Martince se radují hokejisté Jaroměře.

Branky: Šerejch, Elis

As.: Krajíček, Nunvář, Plachý, Pazourek

Hned v úvodu chceme poděkovat cca 60 našim fanouškům, kteří dorazili do Jaroměře a vytvořili tak Spartaku prakticky domácí prostředí. Náš tým byl v tomto utkání herně lepší, ale jak známo hraje se na branky. Soupeř šel v 10. minutě do vedení a ve 28. min. přidal druhou branku. O pět minut později Šerejch snížil na 1:2 a Elis pak ve 48. minutě vyrovnal. Po prohře se vymlouvat na rozhodčí už skoro nikdo neudělá, ale tentokráte to opravdu nejde. Zhruba 5. min před koncem vstřelil Spartak regulérní 3. branku, když obloukem puk spadl za brankářova záda. Po verdiktu hlavního rozhodčího, že šlo o hru vysokou holí kroutil hlavou i přihlížející Vladimír Martinec a nejen on. Soupeř pak 1,5 min před koncem vstřelil 3 vítěznou branku na kterou již naši hráči nedokázali odpovědět. Po závěrečné siréně přišlo sice veliké zklamání, ale cíl mužstva byl dostat se do semifinále POHÁRU V. MARTINCE a nakonec se hrálo i finále.

Konečný stav finálové série o pohár V. Martince: HC SPARTAK POLIČKA : HC JAROMĚŘ 1:2 na zápasy, po výsledcích 1:5, 4:1 a 2:3