16.1.2022 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.
Diváci: 115.

Z Trutnova si odvážíme jeden bod do tabulky.

Branky: Pazourek 2, Elis, Kunstmüller, Zobač

As.: Martinů 2, Pazourek, Elis, Nečas

Do Trutnova odjíždělo pouze 10 hráčů "A" doplněno třemi hráči "B" mužstva. Domácí se ujali v 15. vteřině vedení, ale Elis ve 12. minutě vyrovnal. Jen pro připomínku Patrik Elis nastupoval již ke třetímu utkání v řadě. V pátek hrál za Ždárskou juniorku ( tým spojen hráči Poličky a Ždáru n.S. ) proti Chotěboři na sobotu si ho vyžádal opět Ždár na utkání druhé ligy v Opavě. Únava na něm nebyla znát a po brance si v zápase připsal ještě asistenci. Vše podstatné se odehrálo až v závěrečném dějství, když ve 2. třetině za stavu 2:1 Pazourek ještě neproměnil  trestné střílení. Vedení se přelévalo z jedné strany na druhou a v čase 58:18 min Pazourek poslal Poličku do vedení 4:5, jenže za 17. vteřin bylo vyrovnáno. V prodloužení byl pak šťastnější Trutnov, když po 30. vteřinách strhl vítězství na svoji stranu. Celý náš tým, ale zasloužil pochvalu za bojovnost.