Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.
Diváci: 141.

Postup do semifinále o pohár Vladimíra Martince

Branky: Martinů, Tobiáš O., Nečas

As.: Kunstmüller, Poul, Prokopec

Sebekriticky musíme přiznat, že soupeř byl lepší, ale naši hráči toto pro ně trochu nervózní utkání odedřeli až do vítězství. Vše nastartoval J. Martinů ve 3 minutě střelou z velkého úhlu a "procedil" tak brankáře Lanškrouna. V 5 minutě druhé části O. Tobiáš zvýšil na 2:0. Ještě lépe mohlo být o chvilku později, ale Kunstmüller neproměnil trestné střílení a soupeř následně v polovině utkání snížil na 2:1. Klid a postup do semifinále o POHÁR V. MARTINCE  zajistil Nečas 1,5 min před koncem gólem do prázdné branky při power - play soupeře. Spolupráce se Ždárem nad Sázavou v čele s trenérem Vojtou Šírem přinesla svoje ovoce a naše přání, probojovat se do semifinále poháru V.M. - a to se podařilo. Ještě jednou všem hráčům patří veliká pochvala a díky. Stínem utkání bylo vykloubené rameno Matěje Jindry, kterému tak jako Zobačovi ( stejné zranění ) skončila předčasně sezona.