HC Spartak Polička - HC Spartak Choceň 5:2

Vyloučení: 6:8. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0.
Diváci: 249.

V souboji dvou SPARTAKŮ byl úspěšnější ten Poličský.

Branky:Tobiáš 2,Malenovský,Pazourek,Nunvář

As.:Jindra,Martinů,Krajíček,Čermák

Před začátkem utkání výbor oddílu poblahopřál p. Josefu Andrlovi, který tento rok oslavil 75.narozeniny. Pan Andrle u oddílu působil nejdříve jako trenér dorostu dále pak ve funkci vedoucího mužstva mužů a teď již dlouhá léta obsluhuje časomíru. Touto cestou ještě jednou gratulujeme a přejeme hodně zdraví, štěstí a životní pohody.

Trenér Vojta Šír dlouho přemýšlel o sestavě před tímto zápasem a jeho úsilí přineslo svoje ovoce. Celé naše mužstvo nastupovalo proti Chocni s respektem, ale i s odhodláním podat co nejlepší výkon. Opět se projevil týmový duch a Spartak Polička asi v nejlépe odehraném utkání potřetí v řadě na domácím ledě zvítězil. Ve 14. minutě Ondra Tobiáš otevřel skóre a Malenovský o 2 min později zvýšil na 2:0 a to ještě v 18 minutě J. Martinů nastřelil tyčku. Na začátku druhé třetiny Pazourek zvyšoval na 3:0, ale soupeř hned po vhazování snížil na 3:1. Ondra Tobiáš2,5 min před koncem druhé dvacetiminutovky zvyšoval již na 4:1. V závěrečné části se čekal nápor Chocně, který se, však nekonal. Naopak Augustin ve 46. minutě zvýšil na 5:1 a soupeř těsně před koncem jen kosmeticky upravil skóre na konečných 5:2. Celé mužstvo zaslouží velikou pochvalu za bojovnost, ale vyzdvihnout musíme výkon brankáře Lukáše Víta, který zachytal opravdu výborně a s naším druhým gólmanem Matějem Dostálem tvoří vyrovnanou dvojici.