HC Spartak Polička - HC Slovan Moravská Třebová 3:4

7.11.2021 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

Vyloučení: 7:7. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1.
Diváci: 166.

O konečném výsledku utkání rozhodla druhá třetina

Branky: Martinů, Štola, Nečas

As.: Malenovský, Kunstmüller, Štola

Spartak, vědom si své vysoké porážky ze Třebové 11:2 nastupoval k tomuto utkání odhodlán napravit tento nelichotivý výsledek. První třetina skončila bez branek a vše podstatné se odehrálo v prostřední části. Nejdříve J. Martinů otevřel ve 23. minutě skóre, ale do minuty bylo vyrovnáno. Ve 26. minutě Štola vrátil Spartaku vedení a o 10. minut později nabídl Slovan našim hráčům pětiminutovou přesilovku. Jenže nedisciplinovanost a osobní souboje vše otočilo a přesilovku hrál soupeř, kterou náležitě využil a do konce 2. třetiny skóre otočil ( 2:3). V poslední dvacetiminutovce pak přidal čtvrtou branku, ale Nečas 4. minuty před koncem snížil na 3:4. Necelé 2. minuty před závěrečnou sirénou Spartak odvolal brankáře, ale vyrovnávací branku se už vstřelit nepodařilo. Znovu musíme za skvělý výkon pochválit brankáře Dostála.