HC Spartak Polička - HC Baroni Opočno 5:3

3.1.2022 | A-TÝM | Autor: Miloš Grubhoffer

Tříbodový vstup poličského "A" do roku 2022

Branky: Prokopec 2, Krajíček, Tobiáš O., Jindra

As.: Malenovský 3, Zobač 2, Prokopec, Jindra, Čermák

Diváků: 151

Do nového roku vstoupil Spartak sice vítězstvím, ale předvedenou hrou až na brankáře Dostála neoslnil. Po bezbrankové 1. třetině skončila ta druhá 2:1 pro domácí Spartak. Soupeř, ale na začátku závěrečné dvacetiminutovky během jedné minuty skóre otočil na 2:3. Právě v době, kdy byl hráč Opočna Srpek převezen do nemocnice s podezřením na otřes mozku. Přece jen, ale Polička v 50. minutě vyrovnala a v 57. minutě Prokopec opět otočil skóre ve prospěch Spartaku. Při závěrečné hře bez brankáře soupeř inkasoval popáté. Úplně v závěru musela opět zasahovat rychlá záchranná služba. Tentokrát byl do nemocnice převezen kapitán Poličky Nunvář a také s podezřením na otřesu mozku. Při výčtu zranění to vypadalo na tvrdě hrané utkání, ale nebylo to tak. Poměr vyloučených byl 3:1. Oběma hráčům přejeme brzké uzdravení.