26.9.2021 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

Vyloučení: 12:28. Využití: 3:1. Oslabení: 0:0.

HC Polička: Lukáš Vít, Matěj Dostál - Filip Augustin, Jan Čermák, Ondřej Nunvář, Otakar Beran, Radim Prokopec, Václav Macek - David Pazourek, Filip Boštík, Jakub Nečas, Jaroslav Martinů, Luboš Kunstmüler, Lukáš Krajíček, Matěj Jindra, Michal Kyncl, Zdeněk Šerejch

1. mistrovské utkání "A" mužstva

Branky:Nunvář, Martinů, Kunstmüller

As.: Martinů 2, Kyncl, Krajíček

Spartak odjížděl k prvnímu mistrovskému utkání na led předloňského finalisty do Chrudimi. Mužstvo mělo na paměti loňskou vysokou porážku 11:1 takže se vědělo, že toto utkání nebude procházkou růžovým sadem a může jen překvapit. A Spartak nakonec překvapil, ale asi nejvíce soupeře i když těsně prohrál. Nejlepší pro naše barvy byla první třetina, která skončila po brankách Nunváře a J. Martinů 0:2. V úvodu druhé dvacetiminutovky soupeř v přesilové hře snížil a v další přesilovce vyrovnal. Ve 4. minutě Kunstmüler vrátil Poličce vedení, ale za 50. vteřin byl opět stav nerozhodný 3:3. Další přesilovku v čase 50:36 soupeř využil k otočení celého utkání a nakonec těsně zvítězil 4:3. I přes prohrané utkání  zaslouží hráči pochvalu za velikou bojovnost, kterou po zápase ocenil i soupeř. Jak již bylo řečeno všichni hráli velice dobře, ale pokud můžeme někoho vyzdvihnout tak to byl brankář Dostál ( hostování ze Skutče ), který zachytal opravdu výtečně.