HC Zastávka u Brna - HC Spartak Polička 4:5

18.1.2020 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

14. kolo, sobota 18.1.2020, 17:30

4:5 [2:1, 0:3, 2:1]
HC Zastávka u Brna vs. HC Polička

Třetiny: 2:1, 0:3, 2:1

Spartak se ujal vedení, ale soupeř stihl do konce první dvacetiminutovky stav otočit. Ve druhé třetině se herně i střelecky dařilo našim barvám. Prvních 10. minut této části se soupeři podařilo přejet červenou čáru jen sporadicky a celkové skóre po 40. minutách bylo 2:4 pro hostující Spartak. Jenže domácí mužstvo v poslední třetině snížilo a po fatální chybě v našem obranném pásmu i vyrovnalo. Dvě a půl minuty před koncem našlápl k sólovému úniku Kyncl, ale byl faulován. Všichni očekávali, že po signalizovaném trestu rozhodčí překříží ruce nad hlavou na znamení tretného střílení. Bohužel nestalo se a hra pokračovala naší přesilovkou. Faulovaný Kyncl vzal odpovědnost na sebe a zvýšil na 4:5. Toto těstné vítězství, velice důležité vítězství už Spartak uhájil až do konce.

Branky:Štefka M. 2,Martinů,Boštík,Kyncl

As.:Kyncl 3,Martinů 2,Štěrba,Štefka M.,Augustin