Vyloučení: 5:1. Využití: 0:2. Oslabení: 1:0.
Diváci: 183.

Podrobnosti o utkání.

Branky: Elis,Malenovský

As.: Boštík,Šerejch

V prvním utkání o POHÁR VLADIMÍRA MARTINCE začal Spartak dobře. Elis v sedmé minutě otevřel skóre, ale soupeř do konce třetiny stihl stav otočit na 1:2. začátek druhé části vyšel lépe soupeři, když velice rychle navýšil skóre na 1:4. nato ještě stihl náš tým reagovat snížením na 2:4, ale druhá třetina pak skončila za stavu na 2:6. Při úpravě ledu před závěrečnou dvacetiminutovkou došlo k poruše rolby. Trenér Hlinska pan Rohlík zřejmě velice spěchal a s rozhodčím se dohodl, že se bude pokračovat na neupraveném ledě, že jim to nevadí. To už se, ale rolbu podařilo zprovoznit. Dále se rozhodl s rozhodčím, že se bude hrát na hrubý čas. Domácí tým o této dohodě vůbec nevěděl. Celá událost vyvrcholila tím(Hlinsko stihlo vstřelit ještě jednu branku), že rozhodčí v čase 47:01 ukončil zápas z důvodu nekvalitního ledu.