HC Spartak Polička - TJ Náměšť nad Oslavou 3:7

23.11.2019 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

3:7 [1:4, 2:1, 0:2]
HC Polička vs. TJ Náměšť nad Oslavou

Třetiny: 1:4, 2:1, 0:2
Vyloučení: 6:12. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0.

Spartak se sice ve 3. minutě utkání ujal tečovanou střelou od modré čáry vedení, ale v dalším průběhu předvedl asi nejhorší výkon v této sezoně. Naopak soupeř byl ve všem rychlejší a hokejovější. Proto se mu také povedlo v 7. minutě vyrovnat a po konci první dvacetiminutovky vedl již 1:4. Čtvrtý gól v 18. minutě vyhnal z branky domácího Kekulu, kterého vystřídal Dostál. Úvod druhé části vyšel lépe Spartaku, když v dlouhé 5. minutové přesilovce snížil na 2:4. Ještě veselejší to bylo ve 13. minutě, když J. Martinů snížil na rozdíl jediné branky. Jenže soupeř za 35. vteřin zvýšil na 3:5. V tento moment na domácí padla "deka" a nešlo vůbec nic. V závěrečné třetině Náměšť ještě přidala 2. branky a nebýt v posledních 10. minutách Dostála v brance domácích mohla být prohra ještě vyšší. Od loňské sezony buduje HC Spartak Polička nový tým, který je velice mladý. V tomto utkání nastoupilo 8. juniorů z celkového počtu 19. hráčů. Jen pro srovnání. Nejmladší ze soupisky domácího Spartaku byl Boštík 17. let a nejstarší Štěrba 23. let. Soupeř měl nejmladšího Bednáře 20. let a naopak nejstarší byl Sázavský 44 a Strnad M. 43. let. Celkový věkový průměr činil: Spartak Polička 20 roků - Náměšť 30 roků. Loňský vítěz této soutěže v Poličce zaslouženě zvítězil a patří mu gratulace.

Branky:Zoulík,Lidmila,Martinů

As.:Štěrba,Hejtmánek