HC Spartak Polička - HC Kohouti Česká Třebová 3:4

9.11.2022 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

Vyloučení: 9:10. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0.
Diváci: 123.

Branky:Martinů,Šerejch,Nečas

As.:Zobač,Pazourek,Kunstmüller,Prokopec

Velká marodka povolala do sestavy proti vedoucímu mužstvu hráče ,,B“ mužstva a juniory. Hned v úvodu je třeba říci, že se svého úkolu zhostili na jedničku. Kupříkladu Adam Bělský jako junior ve své premiéře v Áčku se neměl za co stydět a třetí útok právě s Adamem, Vojtou Švábem (junior) a Patrikem Elisem byl vyrovnaným protivníkem svému soupeři. Začátek utkání se nepovedl, soupeř ve třetí minutě vedl již 0:2 a nevypadalo to dobře. Jenže naši hráči začali bojovat a do konce první části bylo vyrovnáno 2:2. Na začátku druhé třetiny zhruba do osmé minuty se divil hlavně soupeř, protože se jen bránil, ale Spartaku se z velkého tlaku nepodařilo skórovat. Třebová se oklepala a bývalý hráč Poličky Fúzik zvýšil na 2:3. V závěrečném dějství v čase 43:19 Nečas vyrovnal. Už se zdálo, že by zápas mohl jít do prodloužení, ale soupeř dvě minuty před koncem strhl vítězství na svoji stranu. Všem našim hráčům i přes prohrané utkání v takto slepené sestavě patří pochvala za bojovnost, kterou podpořil výborně chytající Michal Borovička( junior Pardubic).