HC Spartak Polička - HC Spartak Choceň "B" 7:3

23.2.2019 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

2. kolo, pátek 22.2.2019, 19:00

7:3 [4:0, 3:1, 0:2]
HC Polička vs. HC Spartak Choceň "B"

Třetiny: 4:0, 3:1, 0:2

Druhé semifinále odstartovalo v pátek 22.2.2019 v 19:00 hod v Poličce. Ze zdravotních důvodů se po krátké odmlce vrátil do sestavy Ondra Poul. Hráči Chocně se ani nestihli rozkoukat, když právě Ondra po 13. vteřinách hry otevřel skóre. Další branka přišla až v 11. minutě, ale bylo vidět, že Spartak chce vyhrát a soupeři nic nedaroval. Účet po první části tak byl 4:0. I ve druhé dvacetiminutovce to byla pěkná podívaná až do 15. minuty to už byl stav 7:0. Jenže začalo přibývat osobních soubojů a strkanic. Takovýto obraz hry trval i v závěrečné části, kdy už bylo po hokeji. Soupeř tak stihl zkorigovat na 7:3. Na pořadu tak bude třetí rozhodující utkání. Jen malá poznámka na závěr. O šest branek se postaral úderný první útok Pulis, Gugis, Jarůšek. Posledně jmenovaný J. Martinů se trefil čtyřikrát.

Branky:Martinů 4,Poul O.,Kyncl,Augustin

As.:Kyncl 3,Martinů 2,Poul O. 2,Lidmila,Štola,Boštík