HC Spartak Choceň "B" - HC Spartak Polička 2:5

25.2.2019 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

3. kolo, neděle 24.2.2019, 16:45

2:5 [2:0, 0:3, 0:2]
HC Spartak Choceň "B" vs. HC Polička

Třetiny: 2:0, 0:3, 0:2

Po vítězství ve třetím utkání postup do finále v němž se utkáme s HC Slovan Moravská Třebová "B". Rozhodující zápas nezačal pro Poličku dobře. V 5. minutě Spartak prohrával 1:0 a v 7. minutě 2:0 a tak také skončila první třetina. Jenže ve 4. minutě druhé části Boštík první trefou nastartoval obrat. Zhruba v půlce zápasu to bylo ještě veselejší, když Geba vyrovnal. Tři minuty po vyrovnání J. Martinů poslal třetí trefou Poličku do vedení. Hned v úvodu závěrečného dějství zvyšoval na 2:4 L. Hejtmánek a definitivní gólovou tečku do prázdné branky zařídil Lidmila. Znovu je třeba připomenout, že někteří junioři měli od pátku v nohách čtvrté utkání a někteří dokonce v neděli před tímto duelem odehráli doma ve své kategorii zápas proti Opočnu ve kterém zvítězili 9:4.

Branky:Boštík,Geba,Martinů,Hejtmánek,Lidmila

As.:Poul O.,Štěrba,Holec,Štola