HC Slovan Moravská Třebová "B" - HC Spartak Polička 6:4

26.11.2018 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

6:4 [3:0, 0:3, 3:1]
HC Mor.Třebová "B" vs. HC Polička

Třetiny: 3:0, 0:3, 3:1

HC Polička: Lukáš Kvapil, Vít Kekula - Denis Hnát, Lukáš Hejtmánek, Ondřej Nunvář, Štěpán Švanda - Filip Čapek, Jaroslav Martinů, Jaroslav Holec, Matěj Skřipský, Michal Lidmila, Michal Kyncl, Ondřej Poul, Zdeněk Šerejch, Martin Poul

Špatné bránění, špatné bruslení byl důsledek nelichotivého skóre po první části , kdy Spartak prohrával 3:0. Do druhé třetiny nastoupila Polička stažená na dvě pětky a výsledek se dostavil. Skóre bylo vyrovnáno 3:3. Zřejmě zlomový moment přišel v poslední části hry při vyloučení Hejtmánka na deset minut. Soupeř odskočil na stav 5:3 ale Spartak snížil na rozdíl jediné branky 5:4. V závěru pak inkasoval šestý gól při hře bez brankáře. Po roční pauze se do kádru vrátil starší bratr Ondry Poula , Martin a dle trenéra si vůbec nevedl špatně ve své obnovené premiéře.

Branky:Kyncl 2,Martinů,Poul O.