21.1.2019 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

9:2 [1:0, 3:0, 5:2]
HC Polička vs. SK Žamberk

Třetiny: 1:0, 3:0, 5:2

HC Polička: Lukáš Kvapil, Vít Kekula - Adam Prokop, Denis Hnát, Filip Augustin, Lukáš Hejtmánek, Ondřej Nunvář, Štěpán Švanda - Filip Boštík, Filip Čapek, Jaroslav Martinů, Jaroslav Holec, Martin Poul, Matěj Skřipský, Michal Kyncl, Michal Lidmila, Zdeněk Šerejch

Když Kyncl ve dvacáté páté vteřině otevřel skóre vypadalo to, že to půjde samo, ale nešlo. Stav 1:0 vydržel až do poloviny druhé třetiny, kdy v rozmezí třech minut Spartak konečně přidal další branky. V nepříliš pohledném utkání se nakonec žádné překvapení nezrodilo a ačkoliv byl výsledek poměrně vysoký tak předvedená hra tomu neodpovídala. Jen malá poznámka nakonec. Mimo hru zůstává Ondra Poul a pokud se napíše ten nejhorší scénář, mimo hru zůstane až do konce sezóny.

Branky:Kyncl 3,Martinů 2,Skřipský 2,Boštík,Čapek

As.:Lidmila 2,Čapek 2,Prokop 2,Holec,Nunvář,Kyncl,Augustin