HC Spartak Polička - HC Spartak Choceň 3:1

27.11.2017 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

Vyloučení: 11:8. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0.
Diváci: 254.

HC Polička: Jaroslav Štěrba, Jonáš Dvořák, Josef Hejtmánek, Michal Lidmila, Ondřej Nunvář, Štěpán Švanda, Vratislav Vápeník - David Hejtmánek, Filip Švejda, Jan Boháček, Jaroslav Martinů, Libor Boháček, Michal Zobač

Branky:Krajíček (Švejda), J.Hejtmánek, L.Boháček (Martinů) – Král(Krejza)

Rozhodčí:Veselý,Kalus,Kalina

Doutkání v němž dominovali oba brankáři vstoupili lépe hosté. Vprvní třetině měli převahu kterou naštěstí nedokázalivyjádřit gólově. Zeleného nedokázali překonat ani při skorominutu trvající přesilovce 5 na 3.V závěru první třetiny bylza protesty vyloučen do konce utkání Zavřel. Ve druhé třetiněse hra vyrovnala. Ve 24.minutě vstřelila Choceň úvodní brankuutkání, když využila přesilovku 5 na 3 – branku vstřelil Králpo přihrávce Krejzy. Vyrovnat mohl o 3 minuty později Krajíček ztrestného střílení, ale Joska  ho vychytal. Ve 36.minutě projelpo levé straně Švejda, přihrál Krajíčkovi a jeho blafákskončil v síti – 1:1. V závěru třetiny si slabší chvilkuvybral brankář hostí jemuž za záda proklouzlo nahozeníJ.Hejtmánka od modré čáry – 2:1. I ve třetí třetině mělynavrch oba brankáři. Šance se střídaly na obou stranách. Zisk 3 bodů potvrdil v předposlední minutě utkání L.Boháček jehož střelu si hosté srazili do vlastní sítě.