HC Spartak Polička - HC Litomyšl "B" 5:3

16.12.2018 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

Třetiny: 1:0, 1:2, 3:1
Vyloučení: 9:5. Využití: 0:1.
Diváci: 96.

HC Polička: Lukáš Kvapil - Denis Hnát, Lukáš Hejtmánek, Štěpán Švanda - František Vostřel, Jaroslav Martinů, Jaroslav Holec, Martin Poul, Matěj Skřipský, Michal Lidmila, Michal Kyncl, Ondřej Poul

Spartak nastoupil v osekané sestavě pouze se dvěma juniory ( juniorka hrála souběžně s tímto utkáním v M. Třebové ) a to s Ondrou Poulem a Kynclem. Skóre otevřel v páté minutě J. Martinů. Na začátku druhé třetiny soupeř vyrovnal, ale hned po vhazování Kyncl vrátil Poličce vedení, které však Litomyšl dokázala v třicáté šesté minutě smazat. V páté minutě poslední části šel Spartak Holcem do vedení ale soupeř hned po třech minutách vyrovnal. Klid do našich řad přinesl svojí druhou trefou v tomto utkání Kyncl, když na 4:3 zvyšoval jeden a půl minuty před koncem. Definitivní jistota přišla z hole J.Martinů do odkryté branky Litomyšle, která odvolala brankáře. V úplném závěru již po konci utkání došlo ještě k hromadné bitce, která už neměla vliv vůbec na nic.

Branky:Kyncl 2,Martinů 2,Holec

As.:Kyncl,Martinů,Poul O.,Holec,Lidmila